Зеленський розповів про спілкування з добровольцями і про засідання Ставки (ВІДЕО)


23:3814.03.2023

Володимир Зеленський в своєму вечірньому зверненні розповів про те, що мав честь сьогодні вручити нагороди добровольцям або їх рідним, в тому числі – мамі Олександра Мацієвського.

-Сьогоднішніми указами відзначив 363 українськиї добровольця, 47 з них – посмертно. Сотні тисяч наших людей стали добровольцями та захищають Україну від російської агресії. Мільйони допомагають – шукають все необхідне для оборони, лікують, реабілітують після поранень, рятують після російських ударів, працюють задля України і українців.

Міцність наших Сил оборони і безпеки – у міцності нашого народу. А сила українців і держави в цілому ґрунтується на тому, що українці стають воїнами у вирішальний час – не губляться, а б’ються, не шукають чужого, а роблять усе, щоб вибороти своє. Ми переможемо в цій війні. Робимо все для цього. Підтримуємо одне одного. Посилюємо державу. Об’єднуємо світ заради нашої перемоги. Яка складається, насправді, із дій усіх, хто бореться за Україну, хто воює за нашу державу і за своїх побратимів, хто робить усе, щоб не віддати ворогу ані нашу землю, ані українську славу.

Зеленський також розповів про шеврони, один з яких особистий Да Вінчі, який передала президенту наречена полеглого бійця, а другий передали воїни з фронту. Президент також розказав про рішення ставки боронити Бахмут, знищувати окупантів максимально.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Зеленський розповів про спілкування з добровольцями і про засідання Ставки (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube