Скільки б Росія не робила підлостей, ми не будемо в кайданах, – Зеленський (ВІДЕО)


23:0809.03.2023

Володимир Зеленський у традиційному зверненні в кінці дня повідомив, що провів сьогодні кілька нарад щодо наслідків ракетного удару по нашій інфраструктурі.

-Чергове намагання держави-терориста воювати проти цивілізованості призвело до тимчасових відключень електрики, тепла та води в деяких наших регіонах і містах. Російські ракети забрали сьогодні життя 6 українців. Мої співчуття родинам. Відновлювальні роботи тривали весь день. Найскладніше – Харків, Житомирщина. Непросто в Одесі, у Дніпропетровській області, у Києві, у Запоріжжі. Ремонтні бригади, енергетики, місцева влада, центральна влада – усі працюватимуть стільки, скільки треба, щоб відновити подачу енергії містам і районам, де зараз проблеми. Я дякую всім, хто працює заради цього.

Ми вже показали, на що здатна Україна. І скільки б Росія не робила підлостей, наша держава і народ усе одно не будуть у кайданах. Ані ракети, ані звірства Росії в цьому не допоможуть.

Я хочу подякувати сьогодні всім воїнам наших Повітряних сил. А особливо – 138-й Дніпровській, 160-й Одеській і 208-й Херсонській зенітним ракетним бригадам, які відзначились у захисті від цього російського нальоту. Дякую вам, воїни!

Дякую й усім у світі, хто усвідомлює, наскільки важливо дати повний захист українському небу, і всім, хто готовий нам допомагати в гарантуванні нормального життя людей.

Володимир Зеленський також розповів про спілківання з президенткою Єврокомісії – говорили про енергетичну підтримку України, про наслідки ракетної атаки, про санкційний тиск на державу-терористку.

Зеленський зазначив, що умисне створення рф аварійних ситуацій на ЗАЕС свідчить про те, що ця держава не може бути сумлінним учасником відносин в атомній сфері. Отже, чим швидше російська атомна галузь опиниться під санкціями, тим безпечніше буде світу.

Зеленський також повідомив, що призначення керівника НАБУ є важливою віхою в євроінтеграційних устремліннях країни.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube