Цього року наша співпраця з європейськими інституціями буде навіть іще змістовнішою, ніж минулого року, – Зеленський (ВIДЕО)


17:3904.03.2023

Очевидно, що цього року наша співпраця з європейськими інституціями буде навіть іще змістовнішою, ніж минулого року. Завдання – максимально активно готувати все для членства нашої держави в Євросоюзі, збільшувати постачання зброї для України, посилювати санкції проти Росії.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав у своєму відеозверненні.

“Я дякую пані Роберті Мецолі, усім нашим друзям у Європі, тим, хто допомагає Україні на шляху інтеграції. Дякую всім, хто допомагає зміцнювати безпеку України й посилювати наших воїнів! Дякую кожному і кожній, хто воює за Україну, хто захищає наш кордон і хто утверджує справедливість для України своєю влучністю на полі бою – хто відповідає окупанту активним вогнем на терор. Уранці сьогодні був на зв’язку з командувачами: фронт – це перший пріоритет. Особливо відзначу бійців, які захищають Бахмут. Зокрема, воїнів 56-ї окремої мотопіхотної бригади, 67-ї та 93-ї окремих механізованих бригад і 77-ї окремої аеромобільної бригади. Дякую вам, хлопці! Слава всім українським героям!” – сказав Зеленський.

Читайте: Зеленський у Львові зустрівся з президенткою Європарламенту (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Цього року наша співпраця з європейськими інституціями буде навіть іще змістовнішою, ніж минулого року, – Зеленський (ВIДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube