Україна і Латвія підписали спільну декларацію. Президенти виклали її суть (ВІДЕО)


15:1503.03.2023

Україна підписала спільну декларацію, яка засвідчує підтримку Латвією повноправної європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Про це повідомив Володимир Зеленський на спільній пресконференції з президентом Латвії Егілсом Левітсом.

-Лише з Україною у своєму складі Європейський проект стане дійсно довершеним. Лише з Україною у своєму складі НАТО стане дійсно міцним захисником народів Європи та всіх наших спільних цінностей.

Дякую пану Президенту й усьому латвійському народу за незмінну підтримку наших людей, незмінну підтримку України на цьому шляху інтеграції з Євросоюзом і НАТО.

-Як досвідчений правник, як людина, що добре знається на роботі європейських інституцій та глобальних структур, пан Президент Левітс особисто та Латвійська республіка загалом, я впевнений, стануть потужними помічниками України у притягненні до відповідальності всіх російських вбивць, терористів і катів. На переговорах сьогодні ми торкнулися відповідних питань. Зокрема, створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України, процесу підготовки голосування в Генеральній Асамблеї ООН за відповідну українську резолюцію, співпраці з Міжнародним кримінальним судом і юридичними інституціями європейської спільноти.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Україна і Латвія підписали спільну декларацію. Президенти виклали її суть (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube