За кілька днів до публікації розслідування про Путіна. У Швейцарії раптово і загадково померла акушерка Кабаєвої (ФОТО)


10:4402.03.2023

Швейцарська лікарка Наталія Тібо-Кондратьєва, яка приймала пологи у ймовірної коханки Путіна Аліни Кабаєвої, померла при загадкових обставинах.

Про це пише mirror.co.uk.

Акушерка народилася в СРСР, очолювала медичну бригаду під час народження таємних дітей Володимира Путіна з його 39-річною коханкою-гімнасткою Аліною Кабаєвою.

У Швейцарії загадково померла акушерка, яка приймала пологи у коханки Путіна фото 1

63-річна докторка Тібо померла у Швейцарії 24 лютого, за чотири дні до того, як її роль у житті диктатора була оприлюднена цього тижня у розслідуванні журналістів «Проєкту». У повідомленні про її смерть зазначено, що вона була кремована наступного дня після смерті, передає Главком.

У вівторок незалежне видання «Проєкт» назвало її акушеркою, яка приймала пологи у Кабаєвої під час народження щонайменше двох дітей Путіна. На фотографії, зробленій на Красній площі 9 травня 2019 року, Тібо сфотографувалася з двома іншими швейцарськими медикинями, які прилетіли приблизно в цей час для надання допомоги під час пологів у Кабаєвої. Дві інші жінки – неонатологиня Петра Катерина Марія Донаті-Генет і медсестра Стелла Гізелу.

За кілька днів до публікації розслідування про Путіна. У Швейцарії раптово і загадково померла акушерка Кабаєвої (ФОТО) 2
За кілька днів до публікації розслідування про Путіна. У Швейцарії раптово і загадково померла акушерка Кабаєвої (ФОТО) 4

Усі вони працюють у клініці Святої Анни в Лугано, де, як повідомлялося, Кабаєва раніше, 2015 року, народила ще одну дитину. Хоча раніше повідомлялося, що Кабаєва перебувала під опікою співробітників клініки «Свята Анна», ім’я акушерки не називалося.

Тібо тривалий час жила у Швейцарії і 2020 року в соціальних мережах опублікувала повідомлення, яке, як видається, натякає на її знайомство з Путіним. «Він єдиний і неповторний тато для всієї матінки Росії!!!! Дякую, що не забули мене», – написала вона.

Тібо також була подругою Лідії Слуцької, дружини російського пропутінського політика Леоніда Слуцького.

У 2015 та 2019 роках російська гімнастка Аліна Кабаєва народила двох синів від президента Росії Володимира Путіна. Про це повідомила швейцарська газета Sonntags Zeitung з посиланням на лікаря, який приймав пологи. Перша дитина, за даними газети, народилася у Лугано в Тичино. Путін при пологах не був присутнім. Другий син, за рішенням президента, народився вже в Москві.

Нагадаємо: Найбільша квартира в Росії належить Кабаєвій – в ній басейн, кінотеатр, вертолітний майданчик (ФОТО)

А також: Горілка і Валдай. На чому заробляє і за що платить Путін. І “терем” для Кабаєвої (ФОТО, ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'За кілька днів до публікації розслідування про Путіна. У Швейцарії раптово і загадково померла акушерка Кабаєвої (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube