«Найтяжче, як і раніше, – Бахмут і бої, що мають значення для захисту міста» – Зеленський про Ставку і ситуацію на фронті (ВІДЕО)


22:3828.02.2023

«Провів сьогодні чергове засідання Ставки. Знов у розширеному форматі. Доповідали ГУР, Міністерство оборони, Головком, командувачі напрямків. Детально займаємось ситуацією на кожному з фронтових напрямків.

Найтяжче, як і раніше, – Бахмут і бої, що мають значення для захисту міста. Росія взагалі не рахує людей, відправляючи їх на постійні штурми наших позицій. Інтенсивність боїв лише наростає.

Звичайно, розглянули на Ставці й інші напрямки на Донбасі, також зони відповідальності угруповань «Таврія» і «Одеса». Генерал Москальов доповів щодо ситуації навколо Херсона і в області.

Генерал Наєв доповів щодо ситуації на півночі і по периметру кордону – контроль за ситуацією у наших сил.

Готуємо повернення наших воїнів до активних дій заради звільнення нашої землі. Пам’ятаємо цю нашу цілком справедливу мету, і щодня наближаємось до її реалізації.

Україна буде вільною. Вся Україна.

Слава кожному і кожній, хто зараз у бою за Україну!

Слава Україні!»

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 370 дня опору українського народу повномасштабному російському вторгненню.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Найтяжче, як і раніше, – Бахмут і бої, що мають значення для захисту міста» – Зеленський про Ставку і ситуацію на фронті (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube