Король Чарльз відвідав українські військові навчання на південному заході Англії (ФОТО)


16:5520.02.2023

Король Чарльз виявив неабияку зацікавленість, коли ознайомився з режимом підготовки українських військовослужбовців, які тимчасово дислокуються у Великій Британії. Перебуваючи на південному заході Англії, глава держави став свідком того, як британські та міжнародні партнери навчають українських військовослужбовців атакувати ворожі позиції перед тим, як відправити їх на війну проти Росії.

Про це пише Еxpress.

Король Чарльз відвідав українські військові навчання на південному заході Англії (ФОТО) 1
Король Чарльз відвідав українські військові навчання на південному заході Англії (ФОТО) 11

Під час візиту Його Величність супроводжував начальник Генерального штабу генерал сер Патрік Сандерс, а також зустрівся з деякими міжнародними військовими, які об’єднали зусилля з Великою Британією, щоб підтримати підготовку українських військовослужбовців.

Король Чарльз відвідав українські військові навчання на південному заході Англії (ФОТО) 3
Король Чарльз відвідав українські військові навчання на південному заході Англії (ФОТО) 12

Чарльза, який також є главою держави в Новій Зеландії, новозеландський солдат привітав хонгі – традиційним маорійським привітанням, коли двоє людей притискаються носами один до одного.

Король Чарльз відвідав українські військові навчання на південному заході Англії (ФОТО) 5
Король Чарльз відвідав українські військові навчання на південному заході Англії (ФОТО) 13

Король також мав можливість поспілкуватися з деякими українськими солдатами, які брали участь у базовій підготовці.
Курс для українських військовослужбовців триває 35 днів і забезпечує їх необхідними знаннями, зосередженими на летальності та виживанні.

Серед основних питань, які розглядаються під час навчання, українські солдати вивчають медичну допомогу, поводження зі зброєю, основи польових робіт та стрільбу.

Король Чарльз відвідав українські військові навчання на південному заході Англії (ФОТО) 7
Король Чарльз відвідав українські військові навчання на південному заході Англії (ФОТО) 14

Більшість новобранців, які беруть участь у курсі, не мають або майже не мають військового досвіду, тому набуття цих навичок є для них особливо важливим.

Тим не менш, деякі з тих, хто навчається на курсі, вже отримали безпосередній досвід на фронті.

Король Чарльз відвідав українські військові навчання на південному заході Англії (ФОТО) 9
Король Чарльз відвідав українські військові навчання на південному заході Англії (ФОТО) 15

Вік та досвід тих, хто приєднується до цього курсу, різний. Під час навчання українці також забезпечуються перекладачами.

Завдяки тренуванням, що проводяться у Великій Британії для українських військ, за останні шість місяців 10 000 солдатів були приведені до бойової готовності.

Цей королівський візит відбувся в той самий день, коли президент США Джо Байден здійснив неоголошений візит до столиці України, Києва, у зв’язку з наближенням першої річниці російського вторгнення.

Американський лідер провів у місті понад п’ять годин, під час яких мав аудієнцію з президентом України Володимиром Зеленським у Маріїнському палаці, вшанував пам’ять загиблих воїнів та зустрівся зі співробітниками посольства США, яке базується в охопленій війною країні.

Під час візиту пан Байден також оголосив, що США нададуть Україні додатково півмільярда доларів допомоги на додаток до вже наданих 50 мільярдів доларів.

Однак він не пообіцяв надіслати нове сучасне озброєння, незважаючи на нещодавнє прохання пана Зеленського.

Зустріч короля Чарльза з українськими військовими також відбувається через кілька тижнів після того, як глава держави вітав у Букінгемському палаці пана Зеленського.

8 лютого президент України здійснив несподіваний візит до Англії, де відвідав українських військових, зустрівся з паном Сунаком і королем та виступив у парламенті.

Того ж дня пан Сунак оголосив, що Велика Британія посилить тренування, які вона пропонує українським військовим з липня 2022 року.

Зобов’язання триватимуть протягом 2023 року, і пан Сунак розширив підготовку до пілотів винищувачів, що дозволить українцям літати на сучасних винищувачах стандарту НАТО.

Велика Британія також посилила надання летальної допомоги Україні.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube