Grain from Ukraine: перші амбасадори – знавці Африканського континенту – будуть допомагати масштабувати проект, – Зеленський


18:2418.02.2023

Для підсилення зернової ініціативи до Групи з питань запобігання голоду приєдналися перші амбасадори – знавці Африканського континенту.

Це колишній президент Малаві д-р Джойс Банда; колишній міністр освіти Нігерії та колишній віце-президент Світового банку д-р Обі Езеквесілі; і старший юрист з питань Африки, регіональний директор Національного демократичного інституту д-р Крістофер Фомуньо.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський, передає Інше ТВ.

«Завдяки спільним зусиллям України, країн-партнерів та WFP вдалося реалізувати поставки 110 тисяч тон зерна до Ефіопії та Сомалі. 15 лютого у Чорноморську почалась загрузка судна Mv Valsimitis 25 тисячами тонн зерна для Кенії. Також прийнято рішення про відправку вантажів до Ємену, Судану та Нігерії.

Кожне судно із зерном, відправлене у межах Grain from Ukraine, забезпечує потребу у продовольстві в середньому для 90 тисяч людей.

Для підсилення зернової ініціативи до Групи з питань запобігання голоду приєдналися перші амбасадори – знавці Африканського континенту.. Вони допомагатимуть масштабувати реалізацію проекту.

Україна була і залишатиметься гарантом світової продовольчої безпеки. І продовжуватиме робити свій ключовий внесок», – йдеться в дописі українського Президента.

Як повідомляло Інше ТВ, вчора, 17 лютого, на Мюнхенській конференції Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна здатна перемогти Росію та вигнати її зі своєї землі, відновити безпеку у Чорноморському регіоні та поставки продовольства, зерна у країни, які цього потребують. © Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube