Оточення путіна скуповує нерухомість в Криму, щоб довести віру в президента рф


16:4616.02.2023

Але чим далі від тіла, тім слабше бажання щось йому доводити. А найбільше скепсису якраз серед силовиків.

Про це пише Телеграм Генерал СВР, відомий своїми інсайдами з кремлівських кабінетів.

“Президент Росії Володимир Путін перейнявся проблемами лояльності людей зі свого оточення і у владі загалом. Останнім часом ціла плеяда людей, близьких до Путіна (Ковальчуки, Ротенберги, Потанін, Мішустін), скуповували нерухомість і ділянки в Криму на досить великі суми, щоб показати президенту свою віру в його військовий і політичний геній і, відповідно, продемонструвати впевненість у тому, що Крим Путін не віддасть, а вони в нього свято вірять.

Путін оцінив завзяття і почав дізнаватися, як йдуть справи з іншими “близькими” і не дуже людьми. Доповіді на цю тему приходили до президента останні кілька днів і виявилося, що не все так однозначно. Якщо ті, кого Путін вважає друзями, ще хоч якось намагаються продемонструвати впевненість у лідері держави, то що далі від президента, то менше впевненості у людей у майбутньому. Більшість просто розгублені і не розуміють, куди все йде, намагаючись вловити хоч якийсь оптимізм у діях і розмовах президента, а хтось зовсім на главу держави не сподівається і готує різні сценарії: від евакуації родин і майна до можливих варіантів зміни влади.

Як не дивно, найменше вірять і сподіватися на Путіна представники керівництва силового блоку і це особливо засмутило президента. Путіну доповідають про переважаючий песимізм серед силовиків, коли мова заходить про СВО. Практично ніхто в керівництві силового блоку не вірить у здатність Путіна не те що привести країну до Перемоги, а в навіть теоретичні шанси президента вивести Росію на плато кризи найближчим часом. Усі впевнені, що далі ситуація тільки погіршуватиметься.

Невдоволення політикою, яку проводить Путін, висловлюють практично всі, хто має вагу в силовому блоці, а в особистих розмовах, давно не приховують розчарування і обговорюють можливості виходу з або без нинішнього глави держави. Перед посланням Федеральним зборам президент проведе низку особистих зустрічей у різних форматах із представниками керівництва силового блоку і спробує, щонайменше на певний час, примиритися з Миколою Патрушевим. Розбрід і хитання серед оплоту путінської влади-силовиків, це страшний сон президента. Щоправда, підсумки зустрічей можуть стати початком мало не державного перевороту або спроби Путіна поміняти все керівництво силового блоку, що покладе початок найбільшій кризі в російській владі в сучасній історії”, – сказано в повідомленні.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube