В Сирії з-під завалів після землетрусу витягли немовля, прив’язане пуповиною до мертвої матері (ВІДЕО)


13:1508.02.2023

Родичі витягли з-під завалів будинку на півночі Сирії новонароджену дитину, прив’язану за пуповину до матері, яка загинула під час сильного землетрусу в понеділок.

Про це, як пише “Європейська правда“, повідомляє AFP.

Немовля – єдина дитина, яка вижила з найближчих родичів, всі інші загинули, коли землетрус силою 7,8 бала, що стався в Сирії та сусідній Туреччині, зрівняв з землею будинок сім’ї в утримуваному повстанцями місті Джиндайріс, сказав далекий родич дитини Халіл аль-Суваді.

“Ми почули голос, коли копали. Ми розгребли пил і знайшли дитину з пуповиною, ми перерізали її, і мій двоюрідний брат відвіз її в лікарню”, – сказав Суваді.

На кадрах видно, як чоловік вибігає з-під завалів чотириповерхового будинку, тримаючи на руках крихітне немовля, вкрите пилом.

Другий чоловік біжить назустріч першому з ковдрою, намагаючись зігріти новонароджену на мінусовій температурі, а третій кричить, щоб викликати машину, яка відвезе її до лікарні.

Дитину відвезли на лікування до сусіднього міста Афрін, а члени сім’ї провели наступні кілька годин, шукаючи тіла її батька Абдулли, матері Афраа, чотирьох братів і сестер та тітки.

За повідомленням кореспондента AFP, будинок сім’ї був одним з близько 50 будинків у Джиндайрісі, які були зруйновані землетрусом.

В інкубаторі лікарні в Афріні новонароджена була підключена до внутрішньовенної крапельниці, її тіло було в подряпинах, а лівий кулак обмотаний бинтом.

Її лоб і пальці все ще були синіми від пронизливого холоду, коли педіатр Хані Мааруф стежив за її життєво важливими показниками.

“Зараз вона стабільна”, – сказав Мааруф, але зазначив, що вона прибула до лікарні у поганому стані.

“У неї було кілька синців і рваних ран по всьому тілу”, – сказав він AFP.

“Вона також прибула з переохолодженням через сильний мороз”, – розповів лікар.

Як повідомлялося, кількість жертв землетрусу на півдні Туреччини і півночі Сирії перевищила 9 400 осіб, що робить його найсмертоноснішою сейсмічною подією за останні десять років.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Сирії з-під завалів після землетрусу витягли немовля, прив’язане пуповиною до мертвої матері (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube