Кому по кишені дах над головою? Ціни на квартири в регіонах (ІНФОГРАФІКА)


10:0608.02.2023

Ціни на готові однокімнатні квартири з ремонтом коливаються по Україні від 480 тис. грн. до 3,2 млн грн. у залежності від регіону.

Про це у свіжій статистиці повідомляє каталог новобудов «ЛУН», передає Главком.

Примітно, що за останні три місяці подешевшали лише столичні квартири,  хоча це все одно не завадило їм лідирувати в рейтингу розцінок. Так, у столиці середня ціна на однокімнатні квартири знизилася на 400 тис. грн., тобто на 12%. Ситуація у решті регіонів залишилася без змін.

Кому по кишені дах над головою? Ціни на квартири в регіонах (ІНФОГРАФІКА) 1
Кому по кишені дах над головою? Ціни на квартири в регіонах (ІНФОГРАФІКА) 3

За найнижчими цінами середню однокімнатну квартиру можна придбати в Кривому Розі, Запоріжжі та Кропивницькому. Там таке задоволення обійдеться до мільйона гривень. А от лідирують у рейтингу цін, окрім Києва, Львів та Одеса. Там середню однокімнатну квартиру з ремонтом можна купити за 2,1 та 1,7 млн грн. відповідно. У самому Києві ж середня ціна сягає 3,2 млн грн.

«Цікаво, що ціни Ужгорода на трикімнатні квартири від власників в середньому на 1000$ дорожчі, ніж в Одесі. Близькість до кордону з ЄС та віддаленість від бойових дій сьогодні є вагомою конкурентною перевагою», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Міністерство економіки України дало прогноз – на початку 2023 року українцям не варто очікувати уповільнення зростання цін, інфляція буде співставною з минулорічною.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube