“У прикордонних та прифронтових регіонах призначаємо керівників із воєнним досвідом”, – Зеленський (ВІДЕО)


21:5406.02.2023

-Сьогодні провів чергове засідання Ставки – багато питань. Ключове – наші дії на передовій. На Донеччині та інших напрямках. Особлива увага – Бахмуту. Нашому захисту, спробам окупанта оточити місто і зламати там нашу оборону. Протидіємо. І я дякую кожному воїну, який своєю стійкістю забезпечує цю протидію!

Розглянули сьогодні на Ставці також забезпечення наших воїнів боєприпасами. Артилерія – це один із ключових факторів.

Також посилюємо наші управлінські позиції. У низці регіонів – прикордонних особливо та прифронтових – призначаємо керівників із воєнним досвідом. Тих, хто може проявити себе найбільш ефективно в захисті від наявних зараз загроз. Про кожне таке рішення буду інформувати.

Заслухав сьогодні доповіді щодо ситуації в Одесі та області – те, що стосується ліквідації наслідків енергоаварії. Працюють усі служби та всі посадові особи, які мають бути задіяні. Ремонтні роботи вже дали частину необхідного результату, є постачання генераторів та енергетичного обладнання в область і місто. Станом на цей час у значній частині Одеського регіону є відключення. Робимо все, щоб дати людям електрику.

Сьогодні сумні повідомлення з Туреччини і Сирії – там стався потужний землетрус. Багато загиблих, тисячі будинків зруйновані. Моє щире співчуття президенту Ердогану та тим, хто втратив дім і близьких. Україна негайно відгукнулася і запропонувала Туреччині підтримку у проведенні рятувальної операції.

Зеленський також розповів про формування штурмових бригад, про 5-річний пакет допомоги від Норвегії© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube