“Я б відмовився”. Резніков не знає про кадрову пропозицію, про яку говорив Арахамія


07:2906.02.2023

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що йому не надходила пропозиція переведення на посаду очільника Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

Про це Олексій Резніков розповів в ексклюзивному коментарі для Фактів ICTV.

– Я можу прокоментувати, що це для мене є новиною. У мене жодної розмови про Міністерство з питань стратегічної промисловості не було з президентом України, верховним головнокомандувачем.

За словами Резнікова, він вперше чує про таку пропозицію, але якби він її отримав, то відмовився б від посади очільника Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

– Ще раз повторюю, що рішення про відставку міністра оборони або міністра закордонних справ може приймати тільки президент, відповідно до Конституції України. Призначення на нову посаду в будь-які Міністерства, звісно, обговорюються за законом. Про Мінстратегпром я чую вперше.

Я хочу сказати як правник, що такої процедури переведення всередині уряду з міністра на міністра не існує – це рішення парламенту може бути тільки за поданням прем’єр-міністра, якщо це не посада МОУ або МЗС. Якщо раптом мені така пропозиція надійшла б від президента України або прем’єр-міністра, то я відмовився б від неї, тому що я не маю експертизи, яка дозволяла б мені якісно бути міністром Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості. Тому я думаю, що це помилка.

Перед тим очільник фракції Слуги народу у Верховній Раді України Давид Арахамія заявив про зміни в кадровій політиці у Міністерстві оборони.

За його словами, зокрема, Олексій Резніков начебто переводиться на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості для посилення військово-промислового співробітництва у рамках уряду.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube