Танковий гешефт. В Бельгії бізнесмен викупив в уряду 50 Leopard 1. Тепер готовий продати назад – для України, але дорожче (ВІДЕО)


09:3802.02.2023

Міністерство оборони Бельгії веде переговори із бізнесменом, торговцем зброї, щоб придбати у нього танки Leopard 1 для України.

Про це повідомляє Reuters.

Бізнесмен Фредді Верслуйс свого часу придбав у уряду Бельгії списані танки і сьогодні готовий продати їх назад, але вже із суттєвою націнкою. Декілька років тому його компанія придбала 50 танків Leopard 1.

“У світі ще є країни, які мають ці танки Leopard 1. Так що завжди є можливість або продати запчастини, або продати додаткові танки цілком”, – зазначив Верслуйс.

За його словами, представники міністерства оборони Бельгії пов’язувалися з ним щодо викупу танків для відправки їх в Україну.

В оборонному відомстві зазначили, що продавали скупнику танки по 10-15 тис. євро за штуку, тоді як запропонований ним новий цінник коливається від 300 до 500 тис. євро за одиницю.

Верслуйс, у свою чергу, сказав, що його фірма купила 50 танків приблизно за 2 мільйони євро, і лише 33 були придатні для використання. У вартість машин також будуть включені роботи щодо їх переобладнання та обслуговування.

Стверджується, що оновлені танки Leopard 1 можуть бути готовими до відправки в Україну за лічені місяці. Незважаючи на суттєві розбіжності в ціні, влада Бельгії продовжує переговори з власником цілого танкового арсеналу.

Leopard 1 є попередником танків Leopard 2, які Німеччина, Польща, Фінляндія та інші країни домовилися надіслати Україні. Він легший, ніж Leopard 2, і має інший тип основної зброї.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Танковий гешефт. В Бельгії бізнесмен викупив в уряду 50 Leopard 1. Тепер готовий продати назад – для України, але дорожче (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube