Генпрокурор розповів, кого і за що сьогодні трусили ДБР і СБУ (ФОТО)


16:3801.02.2023

Генеральний прокурор Андрій Костін прокоментував підозри чотирьом посадовцям.

Про це він повідомив у Facebook.

-Корупція під час війни — це мародерство! Будемо нагадувати про це щоразу! Жодні посади не дозволять уникнути відповідальності.

Сьогодні за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру чотирьом посадовцям — ексзаступнику Міністра оборони України та ексміністру енергетики і вугільної промисловості, чинному та колишньому посадовцям Міноборони. Також за результатами слідчих дій повідомлено про підозри топменеджменту ПАТ «Укртатнафта». За результатами проведених сьогодні обшуків будуть ухвалені процесуальні рішення. Очікуємо і на кадрові висновки.

Ексзаступнику Міністра оборони повідомлено про підозру за фактом перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період. За даними слідства, він лобіював укладення договорів про постачання продуктів для військових за завищеними цінами, закупівель бронежилетів та інших речей для ЗСУ низької якості.

Генпрокурор розповів, кого і за що сьогодні трусили ДБР і СБУ (ФОТО) 1
Генпрокурор розповів, кого і за що сьогодні трусили ДБР і СБУ (ФОТО) 11
Генпрокурор розповів, кого і за що сьогодні трусили ДБР і СБУ (ФОТО) 3
Генпрокурор розповів, кого і за що сьогодні трусили ДБР і СБУ (ФОТО) 12
Генпрокурор розповів, кого і за що сьогодні трусили ДБР і СБУ (ФОТО) 5
Генпрокурор розповів, кого і за що сьогодні трусили ДБР і СБУ (ФОТО) 13
Генпрокурор розповів, кого і за що сьогодні трусили ДБР і СБУ (ФОТО) 7
Генпрокурор розповів, кого і за що сьогодні трусили ДБР і СБУ (ФОТО) 14
Генпрокурор розповів, кого і за що сьогодні трусили ДБР і СБУ (ФОТО) 9
Генпрокурор розповів, кого і за що сьогодні трусили ДБР і СБУ (ФОТО) 15

Колишньому в.о. директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України повідомлено про підозру за фактом розтрати коштів та перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України — організовував закупівлю неякісних бронежилетів.

Діючому працівнику Міноборони повідомлено про підозру у заволодінні коштами в особливо великих розмірах та службовому підробленні — перебуваючи на посаді заступника директора підприємства ОПК, уклав фіктивний договір з іноземною компанією про проведення огляду, оцінки та технічного стану раніше відремонтованих 4 двигунів та 2 головних редукторів до авіаційної техніки.

Ексміністру енергетики повідомлено про підозру у службовій недбалості — укладав збиткові для держави угоди на користь відомого олігарха. Загалом його «робота» коштувала державі 1,5 млрд грн.

В.о. Першого заступника Голови Правління ПАТ «Укртатнафта» повідомлено про підозру в умисному ухиленні від сплати податків, вчиненому за попередньою змовою із головним бухгалтером. Їхні протиправні дії завдали державі мільйонних збитків.

Посадовця Одеської ОВА викрито на хабарі 40 000 дол. США за махінації з землею.

Мій сигнал всім чиновникам на всіх рівнях, де б вони не були: повернення до минулих часів не буде. Україна йде європейським шляхом та не зверне з нього.Влада передбачає відповідальність. Якщо ви не згодні жити за Законом — це буде кримінальна відповідальність.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Генпрокурор розповів, кого і за що сьогодні трусили ДБР і СБУ (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube