Для закупівель армії в Prozorro хочуть створити окремий розділ


19:2901.02.2023

Міністерство економіки України працює над створенням окремого розділу Prozorro для закупівель армії.

Про це повідомляє Мінекономіки.

«Уряд ініціював створення робочої групи під головуванням першого віце-прем’єр міністра – міністра економіки Юлії Свириденко, яка має розробити оновлену систему закупівель харчів для армії. Новий механізм закупівель має збалансувати дотримання секретності та публічний контроль, але одночасно забезпечити безперебійність постачання. Обов’язковим елементом такої системи має стати публікація цін на продукти харчування у відкритому доступі», – йдеться в повідомленні.

Заступник міністра економіки Надія Бігун розповіла, що новий механізм закупівель може базуватися на принципах, що вже закладено в постанову №1275, яка регулює закупівлю речового майна.

«Є пропозиція, розширити дію рамкової угоди для потреб оборони, що регулюється постановою №1275 для закупівель речового майна, на продукти харчування. А також одночасно ми опрацьовуємо технічну реалізацію рамкової угоди для потреб оборони в Prozorro. Ми пропонуємо Міноборони перейти від закупівлі «послуг харчування» до закупівлі «продуктів харчування з доставкою», – розповіла Бігун.

За її словами, крім того, є пропозиції змінити терміни укладання контрактів – заключати договір з постачальником будуть не на рік, як це робиться зараз, а на квартал.

«У такому випадку не буде такого суттєвого впливу на ціни сезонного фактора, і постачальникам не треба буде закладати до контрактів такі великі ризики, як це відбувалось з цінами на овочі при формуванні пропозиції на рік. Також ми пропонуємо ввести функцію перегляду лотів за регіонами, що дозволить залучити суттєво ширший ринок постачальників», – додала Бігун.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Для закупівель армії в Prozorro хочуть створити окремий розділ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube