«Ми маємо сформувати такий танковий кулак свободи, після ударів якого тиранія вже не підніметься» – звернення Зеленського (ВІДЕО)


21:4925.01.2023

«Сьогодні день надзвичайно приємних новин для України. Є танкова коаліція. Є рішення щодо відкриття постачання танків для нашої оборони – сучасних танків.

Я дякую всім нашим союзникам за готовність передати нам сучасні й дуже потрібні танки.

Усе це доводить найважливіший факт для світу зараз – факт, що свобода тільки міцнішає. І те, як обʼєднано ми всі працюємо для посилення свободи, для захисту України та Європи, – це історичне досягнення лідерів, які працюють зараз.

Ключове тепер – швидкість та обсяг. Швидкість тренування наших військових і швидкість постачання танків в Україну та обсяг танкової підтримки.

Ми маємо сформувати такий танковий кулак свободи, після ударів якого тиранія вже не підніметься. Ми можемо це зробити. Разом – так само, як ухвалюємо рішення сьогодні.

Ще одне. Я дякую за дуже зворушливі слова підтримки та привітання, які почув і побачив від дуже багатьох дуже різних людей. І побажання в нас із вами одне насправді – спільне побажання: перемога.

Робимо все заради перемоги України. І вона буде.

Слава Україні!»

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 336 дня опору українського народу повномасштабному російському вторгненню.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Ми маємо сформувати такий танковий кулак свободи, після ударів якого тиранія вже не підніметься» – звернення Зеленського (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube