Лозинського відправили під домашній арешт, його поплічників взяли під варту


20:5524.01.2023

Вищий антикорупційний суд обрав для ексзаступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури  Василя Лозинського запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Таке рішення оголосив суддя на засіданні суду 

До того ВАКС арештував Сергія Кривого – ймовірного організатора надання хабаря ексзаступнику міністра розвитку громад, територій та інфраструктури з альтернативою внесення застави 100 000 472 грн.

Також ВАКС призначив Роману Кітнеру у справі про хабар ексзаступнику міністра розвитку громад Василю Лозинському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внести 805 200 гривень як заставу.

Пособнику Кривого Миколі Лукашику, якому були підконтрольні підприємства, з якими укладали договори поставки обрали арешт з альтернативою внесення застави майже 27 млн грн.

Нагадаємо, НАБУ і САП викрили та припинили діяльність організованого злочинного угруповання, до складу якого входив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України – його затримали під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 400 тис. дол. США. Ці кошти він одержав за сприяння в укладанні договорів на закупівлю обладнання та техніки, а саме генераторів за завищеними цінами.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Лозинського відправили під домашній арешт, його поплічників взяли під варту' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube