У рф є ще сотні таких ракет, якою вдарили по Дніпру, збивати ми їх не можемо, в нас колись вони теж були, – Ігнат (ВІДЕО)


15:2616.01.2023

Речник командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат укотре наголосив, що ракети Х-22 неможливо збити тими засобами протиповітряної оборони, які Україна має на озброєнні.

Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

Ігнат зазначив, що ворог намагався влучити в об’єкти інфраструктури та інші цілі, такою іншою ціллю для ворога став житловий будинок у Дніпрі, куди влучила ракета Х-22. -Цьому дуже радіють як пропагандисти, так і прості росіяни, які зловтішаються загибелі мирних людей. Це черговий злочин росіян проти українського народу, за що обов’язково буде відплата.

Ігнат пояснив, що таких ракет – Х-22, росія в той день запустила5. Та, що вцілила в будинок у Дніпрі, була запущена з району Курська, решту запускали з району Азовського моря.

-Знову ж таки, і ми про це говоримо уже декілька днів, ракету Х-22 неможливо збити тими засобами, які є у нас на озброєнні.

Речник командування Повітряних сил також зазнпчив, що російські запаси відповідних ракет можуть становити сотні. При цьому, за його словами, раніше Україна також мала на озброєнні ракети Х-22, однак частина з них була передана РФ у вигляді оплати боргів за газ, а частина – утилізована – порізана на металолом.

Речник Повітряних сил ЗСУ запевнив, що покарання для російських злочинців неодмінно буде.

“Вони дислокуються зараз на аеродромі “Шайківка” в Росії. Вже і командира оприлюднили, і його сім‘ю. Треба не піддаватися таким речам. Зрозуміло, що це покидьки і злочинці. Вони будуть покарані, це зрозуміло. Я думаю, що списки особового складу, напевно, усього полку, є у наших спецслужб”, – сказав речник.

Ігнат зауважив, що нині не проблема знайти ці списки та поіменно дізнатися про всіх – від екіпажу, який виконував наказ, до верхівки, яка віддавала наказ стріляти по густонаселеному місту ракетою Х-22, похибка якої може становити до 600 метрів. 

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У рф є ще сотні таких ракет, якою вдарили по Дніпру, збивати ми їх не можемо, в нас колись вони теж були, – Ігнат (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube