В Італії випустили атлас “Ковчег смаку в Україні” і “червону книгу” продуктів, що можуть зникнути


20:1213.01.2023

Італійський університет гастрономічних наук випустив атлас “Ковчег смаку в Україні”, в якому зібрали харчові продукти, які можуть зникнути.

Про це повідомив український шеф-кухар Євген Клопотенко у своєму дописі на Facebook. 

Університет Гастрономічних наук (Італія) під егідою міжнародної організації Slow Food, у рамках проєкту DiGe, працюють над атласами “Ковчег смаку” для різних країн. Це міжнародний каталог продуктів спадщини, що перебувають під загрозою зникнення. По факту — червона книга продуктів харчування.

Тепер такий атлас “Ковчег смаку” створили й для України. А я написав до нього передмову. І цей каталог є у вільному доступі для всіх. Там і про сорти меду і про види бджіл, про корів і про рослини. Тепер всі зможуть дізнатися, наскільки Україна унікальна.

Ну от, наприклад ви знали, що італійці виготовляють елітні сири з молока корів породи “Подоліка”, а цих корів колись завезли в Італію з українського Поділля?

Тому, якщо ви цікавитесь гастрономією — читайте “Ковчег смаку”. Якщо ви хочете краще зрозуміти Україну через смак — читайте. Якщо ви просто цікавитеся українською їжею і хочете дізнатися більше — читайте. Відкриєте цей каталог — відкриєте для себе шматочок справжньої України.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Італії випустили атлас “Ковчег смаку в Україні” і “червону книгу” продуктів, що можуть зникнути' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube