Бахмут і Соледар – буде перекидання додадкових підрозділів і посилення вогню по окупантах, – Зеленський (ВІДЕО)


21:2008.01.2023

Володимир Зеленський в черговому зверненні до українців розповів про перший в цьому році обмін полоненими, про 3 збиті за добу гелікоптери, про важкі бої на Луганщині і Донеччині.

-Бахмут і Соледар тримаються, хоча там дуже тяжко, – сказав президент. – Це одне з найкривавіших місць на фронті, сьогодні командувач напряму генерал Сирський об’їхав війська, нагородив бійців за стійкість і на місці визначив кроки для зміцнення нашої оборони. Зокрема, перекидання додадкових підрозділів і посилення вогню по окупантах.

-Світ знову побачив цими днями, що Росія бреше навіть тоді, коли сама ж своїми заявами привертає увагу до ситуації на фронті. Російський обстріл Херсона запалювальними боєприпасами – одразу після Різдва. Удари по Краматорську та інших містах Донбасу – саме по цивільних об’єктах і саме тоді, коли в Москві звітували про нібито «мовчання» їхньої армії.

Чергові погрози російських посадовців Європі і світу…Усе це тоді, коли у Москві щось там розповідали про нібито «перемир’я».

Жодна спроба Росії маніпулювати дипломатією та політикою ніколи вже не спрацює.

Тільки посилення України, тільки успіхи України, тільки відновлення територіальної цілісності України, тільки повернення всіх наших людей з російської неволі є гарантіями відновлення миру. Наближаємо це кожного дня.

Слава всім, хто воює й працює заради перемоги нашої держави! Слава всім, хто допомагає! Вічна пам’ять усім, хто віддав життя за незалежність!

Слава Україні!© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube