Бригаду США перекидають в Литву і Польщу – це 1275 одиниць техніки


11:4504.01.2023

Сотні американських транспортних засобів прибудуть до міста Вліссінген на південному сході Нідерландів, перш ніж вони вирушать до Східної Європи для посилення своєї військової присутності на східному фланзі території НАТО.

Про це повідомляє Euractiv.

Голландські солдати допоможуть забезпечити транспортування американської армійської бригади через країну з початку січня до початку лютого, перш ніж вона продовжить свій шлях до Польщі і Литви, повідомляється в прес-релізі міністерства оборони Нідерландів.

До складу бригади входить 1275 одиниць техніки, в тому числі багато танків M-1 Abrams, бойових машин піхоти Bradley та іншої техніки, яка буде перекинута автомобільним, залізничним і водним транспортом до Східної Європи.

Згадана бригада перебуватиме на території Польщі та Литви протягом шести місяців.

У грудні Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав країни-члени Альянсу надати Україні більше зброї. “Я закликаю союзників робити більше. Це в інтересах нашої безпеки, щоб Україна перемогла, а (президент Росії Володимир) Путін не переміг”.

За тиждень до цього США оголосили про виділення майже 2 мільярдів доларів додаткової військової допомоги, включаючи систему протиповітряної оборони “Патріот”, яка забезпечує захист від літаків, крилатих і балістичних ракет.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Бригаду США перекидають в Литву і Польщу – це 1275 одиниць техніки' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube