Атака рашистів на Бахмут захлинулась, ЗСУ отримали підкріплення, обидві сторони зазнали великих втрат, – розвідка Британії


09:0903.01.2023

Російські сили знизили активність у районі Бахмута, оскільки ЗСУ у цьому районі отримали підкріплення. Найближчим часом захопити Бахмут їм не вдасться.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Як зазначається у зведенні, у середині грудня російські військові та проксі-сили “Вагнера” брали участь у своїх піхотних атаках навколо міста Бахмут Донецької області. Однак багато з цих операцій погано підтримувалися.

За даними британської розвідки, за останні десять днів Україна виділила значні підкріплення для захисту сектору, і частота російських атак знизилася порівняно з піком у середині грудня. Обидві сторони зазнали великих втрат.

“Російські наступальні операції в цьому районі в даний час, ймовірно, проводяться тільки на рівні взводу або відділення. Малоймовірно, що Росія досягне значного прориву під Бахмутом у найближчі тижні”, – йдеться у повідомленні Міноборони Британії.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Атака рашистів на Бахмут захлинулась, ЗСУ отримали підкріплення, обидві сторони зазнали великих втрат, – розвідка Британії' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube