«Російські терористи як були жалюгідними, такими і зайшли в цей рік» – звернення Зеленського (ВІДЕО)


19:5301.01.2023

«Новий рік, новий день, нові підсумки. 45 «Шахедів» збито в першу ніч року. Дякую нашим Повітряним силам – льотчикам і зенітникам: 33 «Шахеди» на їхньому рахунку. Дякую протиповітряній обороні наших Сухопутних військ – за ще 12 збитих іранських дронів. Молодці, хлопці!

Російські терористи як були жалюгідними, такими і зайшли в цей рік. Наше з вами відчуття єдності, справжності, самого життя – це все так контрастує зі страхом, який запанував у Росії.

Вони бояться. Це відчувається. І правильно бояться. Бо вони програють. Дрони, ракети, усе інше їм не допоможуть. Бо ми разом. А вони хіба що разом зі страхом.

Дуже важливо, як усі українці цієї новорічної ночі підживили внутрішню енергію. Як ми дякували нашим воїнам. Як ми дякували близьким. І як мільйони разів по всій Україні, по всьому вільному світу звучало і звучить досі наше з вами побажання – побажання перемоги.

Зробимо все, щоб так і було!

Слава всім нашим воїнам! Слава кожному і кожній, хто працює на перемогу України! Слава Україні!»

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 312 дня опору українського народу повномасштабному російському вторгненню.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube