Золкін стверджує, що атака на Енгельс була дуже результативною – загиблих і поранених більше, літаки пошкоджені


15:2027.12.2022

Відомий своїми інтервю з російськими полоненими Володимир Золкін стверджує, що вчорашня атака на аеродром, звідки злітають російські бомбардувальники, що завдають ударів по мирних містах України, була вдалою.

В результаті вибухів, що прогриміли на авіабазі, загинули і поранені десятки російських військових, а також пошкоджені бойові літаки РФ, повідомив він в своєму Телеграм-каналі.

Золкін стверджує, що атака на Енгельс була дуже результативною - загиблих і поранених більше, літаки пошкоджені 1
Золкін стверджує, що атака на Енгельс була дуже результативною - загиблих і поранених більше, літаки пошкоджені 3

“Уточнення по аеродрому Енгельс. Пошкоджено 5 ТУ-95МС, 17 двохсотих, 26 трьохсотих, троє з них у важкому стані, диспетчерська вишка (нецензурно, – ред.)”, – додав Золкін.

Пізніше він додав відео, в якому говорить, що всі тепер у нього вимагають доказів цієї інформіції. Золкін визнає, що доказів у нього немає, але посилається на обізнане джерело, яке помиляється вкрай рідко. І згадує, я ми потопили крейсер “Москва”, а в рф цього не визнавали дуже довго, та й наразі називають причиною її опускання на дно що завгодно, тільки не атаку ЗСУ.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Золкін стверджує, що атака на Енгельс була дуже результативною – загиблих і поранених більше, літаки пошкоджені' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube