Батарея Patriot повинная стати першою, але не останньою, – Ігнат


12:5722.12.2022

Батарея системи протиповітряної оборони Patriot, яку передадуть США Україні, має стати не єдиною, а першою у новій системі ППО України, поряд із комплексами IRIS-T та NASAMS.

Про це сказав речник Повітряних сил Збройних Сил України Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

Він підкреслив, що ЗРК Patriot – один з найкращих у світі комплексів, який стоїть на озброєнні у провідних країнах світу.

“І ми його вже, напевно, скоро матимемо. Але поки невідомо, про яку модифікацію Patriot йдеться – це поки не оприлюднюється, не оголошується. Сподіваємося, це буде один з найкращих передових комплексів, здатний знищувати не лише аеродинамічні, а й балістичні цілі”, – сказав Ігнат.

Спікер Повітряних сил розповів, що батарея Patriot – це повноцінний підрозділ, який складається з машин забезпечення, транспортно-зарядних машин, командного пункту, радару та пускових установок. У складі батареї може бути від чотирьох до восьми пускових установок. В одній пусковій – чотири контейнери з зенітними керованими ракетами.

“Одна батарея – це має бути тільки початок, тому що зрозуміло, що ми вже прив’язуємося до цієї системи, так само як до IRIS-T та NASAMS, і ця перспектива для нас має бути продовжена”, – сказав Ігнат.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Батарея Patriot повинная стати першою, але не останньою, – Ігнат' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube