Стрєлков Гіркін: У Путіна деменція, або його повне нерозуміння дійсності пов’язане з чимось іншим (ВІДЕО)


20:0718.12.2022

Терорист Ігор Стрєлков-Гіркін визнав, що Росія ніколи не зможе повністю розгромити Збройні сили України та захопити її території. Свою ж долю після поразки РФ він також чітко усвідомлює.

Під час недавнього інтерв’ю Гіркін заявив, що не має на меті “боротися” з режимом Путіна, але нібито просто розповідає простим росіянам, що їх чекає після перемоги України. Крім того, терорист хвилюється й за себе, передає УНІАН.

“Варто нам лише програти, я просто поїду на довічне до Гааги, а там мене відправлять до Києва і повісять. І сумнівів у мене немає…” – заявив Гіркін, додавши, що “не хоче нести відповідальність за те, що буде потім”.

Крім того, Гіркін різко розкритикував Путіна за те, що він досі не взяв на себе відповідальність за війну, адже офіційно її досі називають “спецоперацією”, за яку відповідає Міноборони.

“Це говорить про те, що там реально деменція досягнула вищих значень, або про те, що повне нерозуміння дійсності пов’язане не з фізіологією, а з чимось іншим. Якщо ми застосуємо тактичну ядерну зброю, вважайте, що через місяць воно буде в України, і Україна застосує його теж. Всі на Заході цьому тільки аплодуватимуть. Перемога над Україною та остаточний розгром ЗСУ неможливі”, – заявив Гіркін.

Правда, нам здалося, що остання фраза вирвана з контексту – видно монтаж.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Стрєлков Гіркін: У Путіна деменція, або його повне нерозуміння дійсності пов’язане з чимось іншим (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube