Слідчий комітет рф не знайшов крамоли в закликах телеведучого топити і палити українських дітей


07:0418.12.2022

Нагадаємо, 20 жовтня на телеканалі RT в эфір вийшла програма «Антонимы», де Красовський розмовляв з письменником Сергієм Лук’яненко. В ході розмови Красовський запропонував вбивати українських дітей. 

«Вот прям топить этих детей, топить, — заявил Красовский. — Это не ваш метод, вы интеллигентные люди, писатели-фантасты, а это наш метод. Вот прямо сказал „москали оккупировали“ и сразу прямо бросаешь в реку с буйным, бурным течением». Лукьяненко ответил, что на Руси традиционно использовали розги, на что Красовский заявил, что детей также можно сжигать: «У них там каждая изба называется „смерекова хата“. И вот прям в эту „смерекову хату“ забивать и жечь».

Тепер стало відомо, що слідчий комітет Росії не знайшов складу злочину в закликах пропагандиста Антона Красовського топити і спалювати українських дітей. Про це йдеться в листі СК, який отримав депутат Мосміськдуми Євген Ступін у відповідь на свій запит про перевірку його висловлювань, повідомляє Інсайдер.
“Повідомляю, що в зверненні, яке надійшло, відомостей про скоєний або підготовлюваний злочин проти неповнолітніх або за їх участю не повідомляється. Питань, що належать до компетенції ГСУ СК Росії по м. Москві, не міститься”, – йдеться в листі, написаному від імені керівника Головного слідчого управління Андрія Стрижова. Також у ньому йдеться про те, що звернення направлено до МВС з метою проведення оперативно-розшукових заходів.
Висловлювання Красовського, яке просив перевірити Ступін, пропагандист зробив під час інтерв’ю з письменником Сергієм Лук’яненком. Крім закликів топити і спалювати українських дітей, він заявив, що Україна “взагалі не повинна існувати”.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Слідчий комітет рф не знайшов крамоли в закликах телеведучого топити і палити українських дітей' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube