Відповідальність за підпал ворожої казарми в окупованому Криму взяв на себе партизанський рух “АТЕШ”


14:3711.12.2022

Партизанський рух “АТЕШ”, що діє в окупованому Криму, узяв на себе відповідальність за підпал російської військової бази у смт. Радянське.

Про це партизани повідомили у Telegram-каналі.

“База мобілізованої армії Росії у смт. Радянське в українському Криму — горить. Наші агенти спрацювали, як по нотах. Ми довго працювали над цим проєктом і, звичайно, у нас все вийшло. Ми продовжуватимемо розвалювати армію Росії зсередини. Жертви є! Скоро опублікуємо перші списки”, — йдеться у повідомленні, але списки чи кількість жертв не оприлюднені і досі.

Крім того, колишній нардеп, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у своєму Telegram-каналі повідомив, що на базі були мобілізовані з Бурятії та Алтайського краю.

“П’яні чмобіки, рекрутовані Москвою серед маргіналів Алтайського краю і Бурятії, спершу нажралися паленої горілки, а потім закурили в потрібному місці. Кримська земля, тимчасово окупована Росією, геть-чисто відкидає б*длоту, яку зганяють в Крим!”, — Написав Чубаров.

Скільки насправді загинуло в тій палаючій казармі, ніхто поки що не повідомляє.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Відповідальність за підпал ворожої казарми в окупованому Криму взяв на себе партизанський рух “АТЕШ”' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube