Омбудсмен Лубінець – про Оленівку, Червоний Хрест і українців, які не хочуть повертатися з рф (ВІДЕО)


14:1810.12.2022

Росія продовжує утримувати у виправнії колонії у селищі Оленівка на Донеччині 150 громадян України.

Про це в інтерв’ю Радіо Свобода розповів уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

За його словами, серед цих полонених є не лише військові, але і цивільні українці.

Загалом, як зазначив омбудсмен, в української влади наразі немає додаткової інформації (окрім раніше озвученої) щодо вибуху у одному із бараків виправної колонії в Оленівці, внаслідок якого загинули 50 українських військовополонених.

«Нас вкотре туди не допускають. Судячи з усього, ми отримаємо доступ до Оленівки тільки після того, як наші ЗСУ звільнять Оленівку», – підсумував він.

У ніч на 29 липня один із бараків виправної колонії в окупованому РФ селищі Оленівка на Донеччині був зруйнований. Загинули щонайменше 50 українських військовополонених, яких там утримувала Росія.

Розповів Лубінець і про випадок, коли йому повідомили, що 6 жінок-українок відмовляються повертатись на Батьківщину. Після особистої зустрічі з омбудсмен 4 з низ змінили свою думку. Як вважає Лубінець, на наших громадян там тиснить психологічно, ними маніпулюють, щоб використати для пропаганди. Він пообіцяв пізніше розповісти, що саме використовують для психологічної обробки відірваних від свого дому людей.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Омбудсмен Лубінець – про Оленівку, Червоний Хрест і українців, які не хочуть повертатися з рф (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube