“Ноїв ковчег”. Російська еліта готується до великої евакуації, перелік країн для путіна і “обраних”


18:4607.12.2022

Поки оточення Путіна обговорює переїзд до Венесуели, чиновники середньої ланки створюють запасні аеродроми в інших країнах Латинської Америки. Серед пріоритетних напрямків – Еквадор і Парагвай.

Про те, що підготовка до можливої евакуації на випадок чогось почалася ще навесні, повідомляє канал Можем объяснить.

Оточення російського президента готує собі “запасний аеродром” на випадок поразки у війні та зміни режиму в Росії. Для цього вищі чиновники і держменеджери купують нерухомість і ВНЖ у Венесуелі. А чиновники з АП і уряду рангом нижче оформляють ВНЖ у Парагваї, Еквадорі та Аргентині. Про це каналу розповіли два співрозмовники, близькі до адміністрації президента, а також джерело в “Роснефти”.

Пошук запасного аеродрому триває і на вищому рівні, і на рівні чиновників і функціонерів середньої ланки, підтверджує політолог Аббас Галлямов, який повідомив про це у своєму каналі. На рівні “Політбюро” проект “Ноїв ковчег” обговорювали ще з березня, після провалу бліцкригу. Спершу проєкт запасного аеродрому для Путіна і його оточення опрацьовував Юрій Ковальчук і обговорював Китай. Але тепер “Ковчегом” займається команда Ігоря Сєчіна, який має давні зв’язки з Венесуелою. “Судячи з того, що відповідальний за це функціонер “Роснефти” влітку звільнився і вже перемістився в Латинську Америку, можливо, цей проєкт перейшов у стадію реалізації”, – каже Галлямов.

Одне з джерел “МО” знає, що нерухомість купують на венесуельському острові Маргарита, де високопоставлені емігранти будуть захищені від екстрадиції. “Острів Маргарита у Венесуелі – це їхній місцевий Куршевель”, – вказує співрозмовник каналу.

Чиновники мають евакуюватися не на порожнє місце: треба заздалегідь купити нерухомість, відкрити рахунки, перекинути туди кошти, найняти адвокатів, установити зв’язки з політичним істеблішментом, який міг би відстоювати за потреби високопосадовців-переселенців із Росії, пояснює Галлямов. За його даними, крім Венесуели для вищої політеліти розглядають і Аргентину. З Венесуелою у РФ збереглося пряме авіасполучення.

А ось на рівні чиновників середньої ланки серед пріоритетних напрямків – Еквадор і Парагвай, вказують два співрозмовники, близькі до АП.

У Парагваї, Еквадорі та Аргентині нещодавно полегшили вимоги для отримання посвідки на тимчасове проживання і прискорили процес. У деяких випадках достатньо навіть не купівлі нерухомості, а депозиту в місцевому банку на $5 тис. Подавати документи потрібно особисто, але отримати їх можна і поштою – тобто залишаючись у Росії. Громадянство цих країн дає можливість подорожувати без віз і в шенгенській зоні.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Ноїв ковчег”. Російська еліта готується до великої евакуації, перелік країн для путіна і “обраних”' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube