Революційний крок: в Україні можна буде використовувати електронне водійське посвідчення в «Дії» без пластикового аналогу


16:5607.12.2022

Премʼєр-міністр України підписав постанову №1299, яка дозволяє використовувати лише електронне водійське посвідчення в «Дії» без пластикового аналогу.

Про це повідомили в Міністерстві трансформації України, передає Інше ТВ.

«Раніше Україна стала четвертою країною Європи, що узаконила цифрові водійські посвідчення, а відтепер ми вводимо формат діджитал first. Тобто в будь-якій ситуації ви можете використовувати лише електронне водійське посвідчення в «Дії», тримати документ просто у смартфоні і забути про пластик. Навіть під час оформлення водійського посвідчення ви можете обирати, зробити лише діджитал-документ чи замовити пластикову картку», – йдеться в повідомленні Мінцифри.

У «Дії» документ доступний в українськомовній та англомовній версіях. До того ж, права та техпаспорт мають міжнародне кодування, яке використовується в ЄС, США та Канаді. «Це рішучий крок до міжнародної інтеграції Дії й використання застосунку за кордоном», – кажуть в Мінцифри.

Постанова набуває чинності 14 грудня.

Як повідомляло Інше ТВ, В Україні планують перевипустити всі посвідчення водія, а водіїв транспортних компаній змусять перевипускати свої посвідчення кожні п’ять років. 

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Революційний крок: в Україні можна буде використовувати електронне водійське посвідчення в «Дії» без пластикового аналогу' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube