Припинення вогню зараз – це виправдання всього, що вже сталося, – Штайнмаєр


13:4829.11.2022

Усі пропозиції для України припинити вогонь та піти на перемир’я є безрозсудними, оскільки це означатиме виправдання всіх російських злочинів в Україні.

Про це сказав президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, який наприкінці жовтня відвідав Україну, в інтерв’ю Deutsche Welle.

«Встановлення припинення вогню в даний момент означало б, по суті, виправдати всю несправедливість, яка вже сталася», – сказав він.

За його словами, перемир’я дозволить Москві зберегти свою присутність на окупованих територіях, а «це не може бути метою припинення вогню».

«Тож, на жаль, я не можу сказати, що бачу вихід [з війни] на даний момент часу», – додав президент Німеччини. 

Штайнмаєр  визнав, що критика Німеччини у її політиці щодо допомоги Україні на початку в чомусь була справедливою, однак, за його словами, відбулось «переосмислення». За його словами, і в уряд і населення Німеччини зрозуміли, що війна в Україні означає, що безпека Європи більше не має гарантій.

На думку президента Німеччини, країна повинна продовжувати допомагати українцям у найближчі місяці, оскільки російські атаки є частиною російської стратегії “вдарити по цивільному населенню, знищити всю країну”. 

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Припинення вогню зараз – це виправдання всього, що вже сталося, – Штайнмаєр' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube