Зеленський провів чергове засідання Ставки. Про що говорили


20:1824.11.2022

Сьогодні, 24 листопада, президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому обговорювалися плани російського агресора на найближчий час, ситуація на Донбасі та наслідки ракетних ударів РФ по об’єктах енергопостачання. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та командувачі військ оперативних напрямків доповіли про актуальну ситуацію на фронті, окремо поінформували про дії на Донецькому напрямку, де тривають найважчі бої.

“Також було заслухано доповіді керівників розвідки про плани ворога на найближчий час”, – повідомляють в ОП.

Учасники засідання проаналізували забезпечення сил оборони технікою, озброєнням та боєприпасами, а також актуальні потреби військ для проходження зимового періоду.

Також члени Ставки розглянули хід відновлення енергосистеми та ліквідацію наслідків нещодавніх ракетних ударів Росії. Окремо зупинилися на забезпеченні стабільності зв’язку в умовах війни, зокрема шляхом переходу на автономне енергоживлення.

Учасники Ставки наголосили на необхідності посилення співпраці з партнерами, щоб зміцнити протиповітряну оборону України.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube