Прем’єр Угорщини Орбан вляпався в черговий скандал через шарф з картою «Великої Угорщини», з частинами України і Румунії (ВІДЕО)


10:3922.11.2022

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан потрапив у конфуз через шарф із зображенням карти «Великої Угорщини», до складу якої «включили» частину України і Румунії. Відео, де він у фанатському шарфі поруч з футболістом Балажем Джуджаком, котрий провів прощальний матч за національну збірну, виклав у соцмережах сам Орбан.

На предмет одягу прем’єр-міністра Угорщини звернув увагу німецький ліберальний політик, депутат Європарламенту Даніель Фройнд. Він поділився публікацією на свій сторінці і з сарказмом зазначив, що такі витівки угорського прем’єра «дуже заспокійливі для країн-сусідів», передає Главком.

«Прем’єр-міністр Угорщини – у шарфі з картою «Великої Угорщини». Як заспокійливо для сусідів Угорщини», – написав Фройнд.

У МЗС Румунії у відповідь на такий інцидент передали послу Угорщини у Бухаресті «тверде несхвалення» вчинку Орбана і заявили, що це розбігається з продемонстрованою Угорщиною раніше політикою відкритості і співпраці.

Терміном «Велика Угорщина» позначають землі, які раніше входили до Угорського Королівства і які країна втратила згідно з Тріанонським договором 4 червня 1920 року. Договір був підписаний між державами – переможцями у Першій світовій війні та Угорщиною, яка програла війну.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Прем’єр Угорщини Орбан вляпався в черговий скандал через шарф з картою «Великої Угорщини», з частинами України і Румунії (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube