Зеленський в футболці від десантників подякував їм і закликав світ визнати рф країною-терористом (ВІДЕО)


22:1621.11.2022

Президент Зеленський в футболці від десантників привітав і подякував десантникам у їх професіне свято, згадав і бійців 79-ки. А також розповів про спілкування з Макроном і звернення до Парламентської асамблеї НАТО.

«Говорив сьогодні про внесок України у захист свободи та європейських цінностей у зверненні до Парламентської асамблеї НАТО. Закликав країни Альянсу до конкретних дій з реалізації української формули миру, яка може надійно гарантувати мир і справедливість Україні та всій євроатлантичній спільноті. А також закликав усі парламенти держав – членів НАТО нарешті ухвалити рішення про визнання Росії державою-терористом. Вірю, що поступово ми вийдемо на цей результат – саме так Росію сприйматимуть у світі. Саме такою, якою вона стала. Державою-терористом. І я дякую всім членам Парламентської асамблеї НАТО, які сьогодні ухвалили відповідну резолюцію на підтвердження цієї та інших наших позицій».

Він також нагадав, що українці борються за свободу тисячу років.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Зеленський в футболці від десантників подякував їм і закликав світ визнати рф країною-терористом (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube