Росіяни під час відступу підірвали греблю Каховської ГЕС, але сильної повені не буде, – розвідка Британії


11:3016.11.2022

Гребля Каховської гідроелектростанції залишилася “практично недоторканою”, попри підрив переправи росіянами, а тому не варто побоюватися сильної повені вниз по Дніпру.

Про це повідомили у зведенні розвідки Великої Британії.

Розвідники заявляють, що Каховська гребля забезпечує один із двох основних пунктів Дніпра в Херсонській області, а українські точкові удари завдавалися об’єкту з серпня, успішно перервавши поповнення запасів російських окупантів.

Під час відступу російських військ 11 листопада Каховській ГЕС було завдано додаткових збитків через “контрольоване знесення” переправи, щоб, ймовірно, перешкодити просуванню Збройних Сил України.

Три прольоти автомобільного та залізничного мостів на північному кінці греблі було зруйновано, що зробило переправу непрохідною.

Проте три водоскиди нижче за цю частину греблі залишилися “практично недоторканими”, а нинішній рівень пошкоджень навряд чи призведе до сильної повені нижче за течією, резюмували британці.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Росіяни під час відступу підірвали греблю Каховської ГЕС, але сильної повені не буде, – розвідка Британії' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube