Аброськін розповів, як випущені в Херсоні росіянами зеки шукали поліцейских, щоб здатися (ВІДЕО)


23:0015.11.2022

У Херсоні в’язні СІЗО відмовили служити окупантам, не виходили зі своїх камер. Натомість деякі з них охороняли будівлю СБУ в місті, аби її не зайняв і не пошкодив ворог.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів колишній заступник голови Національної поліції України Вячеслав Аброськін.

“25 років прослужив у кримінальної поліції , 2014-2017 рр пройшов війну, відповідно думав, що бачив вже майже все, але помилявся.

З початку до мене на вулиці у м.Херсон звернувся колишній опер, засуджений на девять років за ДТП Євген Калінін: «ВВ, росіяні вигнали нас з камер слідчого ізолятору, будь-ласка, організуйте охорону ізолятора, бо там залишилися особливі справи засуджених, також потрібно забрати труп одного засудженого, ще двоє засуджених відмовилися покидати камери…».

Аброськін розповів, як випущені в Херсоні росіянами зеки шукали поліцейских, щоб здатися (ВІДЕО) 1
Аброськін розповів, як випущені в Херсоні росіянами зеки шукали поліцейских, щоб здатися (ВІДЕО) 3

Біля слідчого ізолятора за порадою звертається майже зовні звичайна людина: «я пожиттєво засуджений Вадим Ковальчук, скажить, будь-ласка, а де знайти поліцейських, щоб здатися, російськи окупанти випустили нас з камер на свободу».

Далі більше: « нас було 15, двоє не вийшли з камери, залишилися чекати повернення охорони, частина побігла на окуповану територію…, а ми втрьох охороняємо будівлю СБУ».

Ось так.

Нагадаємо, у СІЗО Миколаєва і Одеси повертають в’язнів, яких під час відступу з Херсону випустили окупанти

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Аброськін розповів, як випущені в Херсоні росіянами зеки шукали поліцейских, щоб здатися (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube