«Умова для переговорів одна – росія має залишити всі захоплені території» – Залужний


07:0415.11.2022

Українці будуть боротися, доки стане сил, і українські військові не приймуть ніяких перемовин, домовленостей чи компромісних рішень.

Про це в телефонній розмові з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі сказав Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

«Подякував за все, що Американський народ та особисто генерал Міллі роблять для нас, і за високу оцінку дій Збройних Сил України. Запевнив, що ми будемо боротися, доки стане сил. Наша мета – звільнити всю українську землю від російської окупації. Ми не зупинимося на цьому шляху за жодних умов. Українські військові не приймуть ніяких перемовин, домовленостей чи компромісних рішень. Умова для переговорів одна – росія має залишити всі захоплені території», – йдеться в дописі Головнокомандувача ЗСУ, передає Інше ТВ.

Також Валерій Залужний зауважив, що дії противника на кордоні з республікою білорусь уважно відслідковуються, будується надійний щит для захисту України з півночі.

«Сили оборони, попри шалений опір окупаційних військ, продовжують наступальні дії на Харківському напрямку. Ворог активно атакує на рубежах Білогорівка-Соледар-Бахмут-Майорськ та Авдіївка-Опитне-Водяне-Піски-Мар‘їнка-Павлівка, але успіху не має. Ми тримаємо оборону завдяки стійкості наших передових підрозділів та боєздатним резервам. На Херсонському напрямку проводимо стабілізаційні дії та укріплюємо рубежі оборони», – підкреслив Валерій Залужний.

Генеральний штаб Збройних Сил України продовжує концентрувати зусилля на досягненні стратегічних завдань із стабілізації обстановки у визначених операційних зонах, ведення подальших наступальних дій з метою деокупації всієї країни та недопущення прориву противника на ділянках ймовірного наступу.

Як повідомляло Інше ТВ, «Ми все повернемо. І знаємо, що мир для України стає ближчим» – Зеленський (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Умова для переговорів одна – росія має залишити всі захоплені території» – Залужний' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube