Путін зберігає гроші й золото в підземеллях ЦАР і розглядає цю країну як варіант для втечі


11:1414.11.2022

Про це пише Ьелеграм-канал Генерал СВР, відомий своїми інсайдами з кремлівських кабінетів.

У п’ятницю 11 листопада і в суботу 12 листопада у президента Росії Володимира Путіна відбулися дві знакові і важливі телефонні розмови. 11 листопада Путін провів телефонну розмову з президентом Центральноафриканської Республіки Фостеном Арканжем Туадерою. Ми вже розповідали про те, що на території Центральноафриканської Республіки під охороною пригожинської ПВК Путін зберігає в підземних, спеціально обладнаних складах, гроші і золото, на сьогоднішній день це загалом 14,8 мільярдів доларів. Раніше ми писали про вбивство російських журналістів Орхана Джемаля, Олександра Расторгуєва і Кирила Радченка наприкінці липня 2018 року. Вбивство журналістів здійснили бійці ПВК під безпосереднім керівництвом операцією Євгена Пригожина і з відома та дозволу президента Росії Володимира Путіна.
Пригожину повідомили, що журналісти шукають підтвердження інформації про бази-сховища грошей і матеріальних цінностей, які належать Путіну, і це стало причиною їхнього вбивства. У п’ятницю, спілкуючись із Туадерою, Путін з’ясовував стан справ у ЦАР, упевнився в лояльності президента Центральноафриканської Республіки і натякнув про свій можливий візит незабаром. Ми також розповідали, що Путін розглядає ЦАР як один із двох варіантів евакуації в екстреній ситуації для себе і близьких, поза територією РФ. Зараз можливості евакуації Путін розглядає як реалістичні, тому для нього важливо розуміти, що варіанти є і вони цілком здійсненні.
Другу знакову телефонну розмову Путін провів у суботу з президентом Ірану Ебрахімом Раїсі. Розмова відбулася на тлі, м’яко кажучи, не дуже успішного візиту в Тегеран секретаря Ради Безпеки РФ Миколи Патрушева. Патрушев не зумів домовитися з іранським керівництвом про термінове постачання балістичних ракет з пусковими установками і безпілотних літальних апаратів найближчим часом і в необхідних кількостях.
Іранське керівництво пообіцявши допомогти не поспішає це робити. Поставка безпілотних літальних апаратів була обіцяна до Нового року, але в кількості близько 25% від запитуваних російським керівництвом обсягів. Постачання балістичних ракет до Нового року розцінюється Іраном, як важковиконуване завдання, і Патрушев отримав обіцянки постачання половини від запитуваних обсягів тільки навесні наступного року. Такий стан справ не влаштував Путіна і він вирішив особисто поквапити президента Ірану. У підсумку Ебрхім Раїсі пообіцяв поквапитися з виконанням російського замовлення, але тільки й усього. Жодної конкретики в розмові не прозвучало, хоча Путін прямим текстом фактично пообіцяв технології та фахівців для створення ядерної зброї.
Путін перебуває в положенні цугцванг, коли кожен наступний хід веде до погіршення становища. Озброєнь для досягнення поставлених цілей немає, ба більше, немає озброєнь і можливостей утримувати окуповані території (маячня Рогозіна про секретну зброю, яка за кілька місяців з’явиться на полі бою, це нісенітниця на користь бідних). “Мирну пропозицію”, яка надійшла Путіну особисто днями, він тільки готовий обговорювати і намагатися нав’язати свої умови, демонструючи силу, але ті, хто зробив пропозицію, прекрасно знають сили і можливості російського президента, і можуть тільки посилити умови в разі спроби Путіна підняти рівень ескалації, використавши “всі засоби”. Путін точно програв, тепер треба зрозуміти з яким рахунком, – сказано в повідомленні.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Путін зберігає гроші й золото в підземеллях ЦАР і розглядає цю країну як варіант для втечі' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube