Ситуація складна по всьому фронту: Зеленський говорить про Донеччину і Херсонщину і дякує всім нашим захисникам, які тримають позиції (ВІДЕО)


23:0008.11.2022

«В інформаційному просторі поки певне зменшення кількості новин з фронту – повідомлень менше, ніж, наприклад, на початку осені. Але це не означає, що інтенсивність боїв стала меншою. 

Ситуація складна по всьому фронту. На окремих ділянках тривають, як і раніше, жорстокі позиційні бої. І особливо важко, теж як і раніше, на Донеччині. Окупанти несуть надзвичайно масштабні втрати, але наказ – вийти на адмінмежу Донеччини – у них не змінився. Не здаємо там жодного сантиметра нашої землі – і я дякую всім нашим героям, які тримають позиції на Донбасі. 

 Херсонщина – чітко розуміємо, що в планах у ворога, тож діємо відповідно. Акуратно, продумано та в інтересах звільнення всієї нашої території: укріплюємо свої позиції, ламаємо російську логістику, послідовно знищуємо потенціал ворога утримувати в окупації південь нашої країни. 

 Схід – крок за кроком рухаємось до повернення українського прапора в усі наші міста і громади. Активно зміцнюємо і кордон.

 Слава кожному і кожній, хто воює за нашу державу!»

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 258 дня опору повномасштабному російському вторгненню.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Ситуація складна по всьому фронту: Зеленський говорить про Донеччину і Херсонщину і дякує всім нашим захисникам, які тримають позиції (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube