“Кирієнко бачить себе наступником Путіна”, – Буданов


11:5924.10.2022

Про це розповів керівник ГУР в інтерв’ю Українській правді.

Він впевнений, що російська еліта розуміє, що ця війна і анексія українських територій як частина цієї війни – це катастрофа для них.

-Вони це чудово знають. Вони ще більше зрозуміли, що це кінець. Це кінець і треба шукати виходи. 

– І як вони ці виходи шукають?

– Вище військово-політичне керівництво почало завдавати масовані удари – це акт тероризму – з метою примусити до перемовин. Вони собі так це бачать. Це не спрацює.

Інші побігли домовлятися, як прийнято казати, із західними країнами. Як домовлятися? Казати: “Ми тут ні до чого, це не ми. А ми готові до змін, це все треба припинити”. 

– Чи намагалися представники політичної еліти Росії так само непублічно вийти на комунікацію з українською владою, мовляв: “Давайте поговоримо, нам же треба якось буде потім жити”?

– Я не буду відповідати на це питання, вибачте, не час ще. 

– Пропускаємо питання, добре. У наших політичних колах говорять про те, що після анексії чотирьох областей в Росії вже загострилася боротьба за трон. Яка у вас інформація з цього приводу?

– Авжеж загострилася. Ви розумієте, що вони зробили? Тобто вони для себе приєднали нові території і на наступний же день вони почали їх втрачати. 

Багато хто в Росії казав, що не можна цього робити, дайте їм там умовну незалежність, зробіть там “ХНР”, “ЗНР” якусь, чи приєднайте їх до “ЛДНР” – що завгодно, тільки не приєднуйте до Росії. 

Тому що у випадку, коли треба буде чи домовлятися, чи відходити, чи просто їх виб’ють, це буде катастрофа для Росії. Як пояснити звичайному росіянину, що Україна забрала у Росії місто?

Це все спрацювало навіть зі звільненням Ізюма. Цей факт викликав шок у них в суспільстві. 

Коли Херсон буде повернутий назад, столицю області, яку вони тільки приєднали так пафосно, як вони казали: “Все, Херсон назавжди з Росією”, – що далі буде? 

Ну, як це пояснити звичайному росіянину, який живе там, вибачте, в дєрьмі своєму і вірить, що в нього найкращі ракети в світі, “ми всіх знищимо”. А тут раз, і навпаки! Це ламає свідомість.

– До чого таке ламання свідомості може призвести?

– До втрати довіри до влади і послаблення самої вертикалі керування. А це все, на чому базується російське керівництво в управлінні Росією.

– Чи правда, що зараз за правонаступництво стати президентом РФ тишком-нишком борються Дмитро Медведєв та син Миколи Патрушева – Дмитро Патрушев, який зараз є міністром сільського господарства?

– Мєдвєдєв – без шансів. А щодо сина Патрушева, то його хоче бачити президентом перш за все його батько. Це найголовніший, хто хоче цього. Чи є в Патрушева шанси? Гіпотетично є. Але він там не один.

– Хто ще?

– Бачить себе у кріслі Кирієнко. 

– Кирієнко – це заступник голови АП, який допомагав Путіну зараз провести окупацію? 

– В тому числі. Він бачить якраз себе наступником при такому більш-менш мирному трансфері влади. 

– Є ще кандидати?

– Давайте зупинимося поки що на цих. Ще зачекаємо трошки.

– Тоді як Путін живе після анексії? Його спосіб життя якось змінився? Чи він далі живе у бункері? 

– Він не змінився абсолютно, це ж хвора свідомість. Продовжує собі існувати якийсь умовний Путін. Кирило Буданов: “Ядерна загроза реальна завжди, оскільки у нас сусід трошки хворий. Але загроза така сама, як була і три місяці, і вісім місяців, і два роки до того. Вона однакова”

– Нещодавно президент Туреччини Ердоган заявив, що Путін став “набагато м’якшим” до переговорів. Що Ердоган мав на увазі? Про яку м’якість він говорив? 

– Авжеж став м’якшим, коли в тебе залишилося 13% ракет від початку повномасштабної війни, коли в тебе загинули більше 60 тисяч людей і в три рази більше поранених, коли наносяться удари, коли немає чим воювати. Коли ти починав переможну “спецоперацію” для себе, а увійшов у мобілізацію. 

Коли тебе не сприймають уже ніде в світі і всі глузують: “А, це “друга армія в світі”, так? Цікаво…”.

– Журналісти вас часто запитують, чи живий Путін. І ви досить хитро відповідаєте, що “треба ще почекати для відповіді на це запитання”. Але чи вам доповідали, що президента РФ вже немає серед живих? Вам така інформація надходила?– Ми з усією ситуацією розбираємося. Не поспішайте. Якщо знати все наперед, буде нецікаво жити далі (посміхається).

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Кирієнко бачить себе наступником Путіна”, – Буданов' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube