“російська держава шукає по тюрмах вбивць і обіцяє їм свободу, якщо вони вбиватимуть знову”, – Зеленський про зеків на фронті і про мужність ЗСУ (ВІДЕО)


22:4516.10.2022

Сьогодні всесвітній День продовольства, тому Зеленський наголосив, що рф штучно створює передумови до голоду, перекресливши все, що десятиліттями створювалося для продовольчої безпеки. Але, незважаючи на війну, Україна продовжує виконувати свої продовольчі зобов’язання перед світом.

Президент також зазначив, що наступний тиждень повинен принести певні міжнародні результати, а той тиждень, що минув, відзначився посиленням контактів з Саудівською Аравією.

“Є вагомі домовленності. Серед іншого – надати пакет гуманітарної підтримки в 400 млн. долларів. Маємо найбільш змістовні відносини з Саудівською Аравією за всі 30 років саме зараз”, – сказав Зеленський.

Що стосується ситуації на передовій, то найгарячіші точки – Соледар і Бахмут, де тривають дуже важкі бої. Проти наших воїнів окупанти кинули всіх, кого могли, в тому числі і 2 тис. зеків.

“Отак російська держава шукає по тюрмах вбивць і обіцяє їм свободу, якщо вони вбиватимуть знову”. Зеленський вважає, що в світі вже немає нікого, хто б сумнівався в тому, що росія – держава -терорист.

«Я дякую усім нашим воїнам, які героїчно тримають позиції і під Бахмутом, і під Соледаром, і на всіх інших напрямках, де зараз тривають бойові зіткнення, – на сході і півдні. Особливо хочу сьогодні відзначити на південному напрямку 60-ту Інгулецьку піхотну бригаду, 17-ту окрему танкову Криворізьку бригаду ім. Костянтина Пестушка, 128-му окрему гірсько-штурмову Закарпатську бригаду і 59-ту окрему мотопіхотну бригаду імені Якова Гандзюка – за злагоджені дії на Херсонському напрямку та результативне знищення ворожої техніки. Дякую вам, воїни! Дякую і Херсонській зенітній ракетній бригаді – за успішний захист нашого неба від іранських дронів і російської авіації. Окремо хочу відзначити сьогодні ті підрозділи, які забезпечили нам результат у поповнені «обмінного фонду».

Це надзвичайно важливо: кожен, хто бере в полон російських військових, забезпечує нам можливість звільняти наших героїв. Дякую 54-му окремому розвідувальному батальйону імені Михайла Тиші, 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді та 92-й окремій механізованій бригаді, які в ході наступальних дій суттєво збільшили нашу можливість повертати українців. Дякую кожному і кожній, хто воює, працює й допомагає заради нашої перемоги! У єдності та спільних діях – наша сила! Слава Україні!»

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“російська держава шукає по тюрмах вбивць і обіцяє їм свободу, якщо вони вбиватимуть знову”, – Зеленський про зеків на фронті і про мужність ЗСУ (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube