Зеленський відвідав госпіталь і вручив нагороди пораненим захисникам України і військовим медикам (ФОТО, ВІДЕО)


21:1614.10.2022

У День захисників і захисниць України Президент Володимир Зеленський відвідав військовий госпіталь.

Зеленський відвідав госпіталь і вручив нагороди пораненим захисникам України і військовим медикам (ФОТО, ВІДЕО) 1

Глава держави побував у реанімаційному та травматологічному відділеннях. Медики розповіли Президентові про характер травм, яких зазнали бійці, перебіг лікування та одужання.

Володимир Зеленський поспілкувався з пораненими воїнами та вручив їм державні нагороди за мужність і самовідданість, виявлені в захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України.

«Дякую за службу. Бажаю вам якнайшвидшого одужання. Щиро дякую від нас усіх за захист держави», – сказав Президент.

Він також зустрівся з медичним персоналом військового шпиталю та вручив державні нагороди за самовідданість і професіоналізм, надання медичної допомоги й збереження життя людей в умовах воєнного стану.

Зеленський відвідав госпіталь і вручив нагороди пораненим захисникам України і військовим медикам (ФОТО, ВІДЕО) 3

«Ви також є захисниками України, оскільки зберігаєте життя наших воїнів. Усі бійці кажуть, що наші лікарі – найвищого класу. Дякую вам і вашим родинам за те, що ви в нас такі є», – зазначив Глава держави.

З початку повномасштабного вторгнення РФ у цьому госпіталі створено дієву систему евакуації поранених на відповідне лікування. З кінця лютого медзаклад надає високоспеціалізовану допомогу пораненим, травмованим і хворим військовослужбовцям, з них понад 60% відновилися та повернулися до бойових підрозділів.

Госпіталь постійно допомагає українським військовим, визволеним з полону. Також тут налагоджена дієва система психологічної реабілітації.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube