Подарунок путіну? На аеродромі біля Калуги знищені 2 ТУ 22М3


17:5607.10.2022

7 жовтня у Росії поблизу Калуги вибухнув безпілотник над злітно-посадковою смугою військової частини. В РФ відразу заявили, що це була диверсія.

Український безпілотник пробрався у тиловий аеродром росіян поблизу Калуги та знищив там два ТУ 22М3. Ці літаки бомбардували Україну з території Білорусі та базувалися на аеродромі “Шайківка”.

Про це заявив журналіст Орест Сохар з посиланням на джерела в Збройних силах України.

Знищення двох ТУ 22М3 у ЗСУ називають дуже важливою подією. Аеродром “Шайківка” – тилова авіабаза РФ, а розташована на відстані понад 350 км від кордонів з Україною. До Москви від Калуги – не більше 300 км льоту.

“російська система ППО дірява і просто прозівала патріотичний літальний апарат. Мої друзі у ЗСУ особливо акцентували на цьому: росіяни сліпі, коли йдеться про нові види озброєнь; цікаво, що в перших повідомленнях орків йшлося про те, що дрон був «місцевий» і кордон не перепитав: де-генералам було соромно зізнатися перед Москвою, що вони «руко-дупі». Мої джерела підтвердили, що ці знищені літаки з білоруської території обстрілювали українські міста”, – написав журналіст.

А ми нагадаємо, що сьогодні ще й Всесвітній день бавовни.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Подарунок путіну? На аеродромі біля Калуги знищені 2 ТУ 22М3' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube