Маск запропонував Україні віддати рф свої території – реакція світу була миттєвою


21:1103.10.2022

Як ми повідомляли, американський мільярдер, глава SpaceX Ілон Маск запропонував завершити російсько-українську війну, віддавши частину української території Росії.

До своїх читачів у Twitter Маск звернувся з опитуванням, як вони бачать закінчення війни.

Маск вважає, що мир може наступити після того, як Україна відмовиться від Криму, який, за його словами, нібито був “помилково” переданий Україні Хрущовим. У цьому випадку останнє слово має бути за самим народом.

Ще у варіантах – забезпечення Україною водопостачання окупованого Криму і нейтралітет.

“Досить імовірно, що врешті-решт так і буде – питання лише в тому, скільки людей помре до цього. Також варто відзначити, що можливим, хоча і малоймовірним результатом цього конфлікту є ядерна війна”, – додав окремим твіттом американець.

Тисячі користувачів не змогли стримати емоції. Під постом про опитування вони висловили Маску все, що думають про таку пропозицію миру. Відгукнувся навіть старший радник при Конгресі США Пол Массаро: “Україна звільняє всю свою суверенну територію. Росія деколонізується, демілітаризується і денуклеаризується”. Його відповідь набрала навіть більше лайків, ніж пост Маска. 

Схожа пропозиція у радника глави Офісу президента Михайла Подоляка:

"Йди до біса". Як у мережі відреагували на "пропозицію" Маска про капітуляцію України

Український волонтер Сергій Притула написав: “Ілон, чуваче. Схоже, ти пропустив багато уроків історії, зосередившись на космосі та електромобілях. Твої пропозиції дуже схожі на путінські. Сподіваюся, ти не це мав на увазі”.

"Йди до біса". Як у мережі відреагували на "пропозицію" Маска про капітуляцію України

Радник Офісу президента Олексій Арестович:

"Йди до біса". Як у мережі відреагували на "пропозицію" Маска про капітуляцію України

А колишній посол України в Німеччині Андрій Мельник просто його “послав”: “Пішов на*уй” – моя дипломатична відповідь”.

Київське англомовне видання “KyivPost”, своєю чергою, зазначило: “Ілоне, ти крутий хлопець, і спасибі за Starlink, але було б дуже добре, якби ти проводив голосування щодо тих речей, у яких ти обізнаний. Ми не проводимо голосування по апартеїду і Нельсону Манделі”.

Український журналіст-розслідувач Bihus.info Данило Мокрик звернув увагу на логічну помилку в пості Маска: “Змішання навіть таких базових політичних термінів, як “вибори” і “референдуми”, мабуть, не заважає пропонувати великі геополітичні рішення і оцінювати історичні політичні ходи (“помилка Хрущова”, лол)”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube