Російські окупанти затримали гендиректора Запорізької АЕС Ігоря Мурашова та вивезли його в невідомому напрямку


07:4801.10.2022

Вчора, 30 вересня, російські окупанти затримали генерального директора Запорізької АЕС Ігоря Мурашова та вивезли його в невідомому напрямку.

Про це йдеться в оприлюдненій сьогодні, 1 жовтня, НАЕК «Енергоатом» заяві президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна, передає Інше ТВ.

«У п’ятницю, 30 вересня 2022 року, близько 16:00 генеральний директор Запорізької АЕС Ігор Мурашов був затриманий рашистським патрулем дорогою від станції до Енергодару. Автівку зупинили, його самого силоміць затримали та із зав‘язаними очима відвезли в невідомому напрямку. Наразі немає інформації щодо місця перебування Ігоря Мурашова та його долі.

Генеральний директор ЗАЕС є ліцензованою особою – він несе головну та виключну відповідальність за ядерну та радіаційну безпеку Запорізької АЕС. Його затримання створює небезпеку експлуатації найбільшої в Європі атомної електростанції.

Требую от российских военных, которые контролируют Запорожскую АЭС, сотрудников Росатома, которые также незаконно находятся на нашем ядерном объекте, прекратить акты ядерного терроризма по отношению к руководству и персоналу ЗАЭС, немедленно освободить руководителя станции и вернуть его к выполнению служебных обязанностей по поддержанию безопасной эксплуатации Запорожской АЭС.

Окремо звертаюсь до генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі, керівника ВАО АЕС Тома Мітчелла із закликом задіяти всі можливі заходи для термінового звільнення Ігоря Мурашова із полону російських окупантів та повернення його до виконання посадових обов‘язків», – йдеться в заяві Петра Котіна.

Як повідомляло Інше ТВ, Гендиректор МАГАТЕ знов збирається до України

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Російські окупанти затримали гендиректора Запорізької АЕС Ігоря Мурашова та вивезли його в невідомому напрямку' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube