Ховайтеся, саботируйте та переходіть на наш бік – Зеленський дав поради громадянам України, яких окупанти намагаються мобілізувати (ВІДЕО)


23:2823.09.2022

У своєму вечірньому відеозверненні Президент України Володимир Зеленський надав поради громадянам України, яких окупанти намагаються мобілізувати.

Про це пише Iнше ТБ.

“У мене є просте прохання до всіх наших людей, які перебувають на тимчасово окупованих територіях: робіть головне – бережіть своє життя і допомагайте нам послаблювати та знищувати окупантів. У будь-який спосіб ховайтеся від російської мобілізації. Уникайте повісток. Намагайтеся виїхати на вільну територію України. А якщо ви вже потрапите до російської армії, то саботуйте будь-яку ворожу активність, заважайте будь-яким російським операціям, передавайте нам усю важливу інформацію про окупантів: їхні бази, штаби, склади боєприпасів. І за першої ж нагоди переходьте на наші позиції. Робіть усе, щоб зберегти життя й допомогти звільнити Україну” – сказав Зеленський.

Читайте: Як за 2 дні мобілізація в Росії перестала бути частковою (ФОТО, ВІДЕО, ДОКУМЕНТИ)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Ховайтеся, саботируйте та переходіть на наш бік – Зеленський дав поради громадянам України, яких окупанти намагаються мобілізувати (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube