“Людей змушували роздягатися, перш ніж зарізати”. “Тайра” свідчила перед Гельсінською комісією Конгресу США (ВІДЕО)


10:4616.09.2022

Медик-волонтер Юлія Паєвська (“Тайра”), яка три місяці була заручницею в окупантів, дала сьогодні свідчення перед Гельсінською комісією Конгресу США.

Тайра повідомила, що була свідком безлічі звірств, скоєних окупантами – побиття і тортури, вбивства, знущання над жінками, позбавлення медичної допомоги поранених.

Вона описала Маріуполь, який цілеспрямовано знищується методичними та спланованими ударами авіації, зокрема по лікарнях та житлових кварталах, та про медиків, які намагаються рятувати людей в умовах повної відсутності медикаментів та анестезії, що засинають від знемоги на кілька годин на добу.

“Семирічний хлопчик із кульовими пораненнями помер у мене на колінах, тому що я не змогла його врятувати”, – розповіла Тайра.

Під час перебування в ув’язненні Тайра бачила, як людей змусили роздягнутися, перш ніж їх зарізали, та спеціально обладнані камери тортур.

Окупанти захопили Паєвську у Маріуполі у березні та утримували протягом трьох місяців. 17 червня її вдалося звільнити.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Людей змушували роздягатися, перш ніж зарізати”. “Тайра” свідчила перед Гельсінською комісією Конгресу США (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube