Зеленський розповів про результати контрнаступу, перемовини з МВФ, систему гарантій безпеки України (ВІДЕО)


22:3513.09.2022

Станом на зараз стабілізаційні заходи завершені на звільненій площі понад 4 тис. кв км. Ще на приблизно такій же звільненій території стабілізація триває.

Про це йде мова в верненні Володимира Зеленського наприкінці 202-го дня війни.

Він також подякував ЗСУ, які забезпечили такий масштабний розгром окупантів на території Харківської області. І розповів, що на звільнених територіях починається виплата пенсій за 5 місяців окупації. Повідомив про новий транш від МВФ більше ніж 1 млрд. дол. А також про розробку гарантій безпеки нашої країни.

«Маємо результат у роботі над гарантіями безпеки для нашої держави. Сьогодні був презентований пакет рекомендацій міжнародної групи під керівництвом Андрія Єрмака і Андерса Фога Расмуссена – саме такі рекомендації мають увійти в основу майбутньої системи безпекових договорів, які дадуть українцям спокій і зможуть гарантувати недопущення будь-якої війни проти України.

Ми працюємо над тим, щоб гарантами безпеки нашої держави стали найсильніші суб’єкти вільного світу. Щоб на багатосторонньому та двосторонньому рівні було детально визначено, хто, як і коли має реагувати, якщо виникне будь-яка загроза державній безпеці України. Реагувати санкціями, постачанням зброї, усією необхідною матеріальною та фінансовою підтримкою.

Головне – чіткі та юридично обовʼязкові кроки, конкретні та вчасні дії, зокрема превентивні, спрямовані на недопущення війни та охолодження намірів агресора. Тобто все те, чого в нашої держави не було раніше і через що Росія перебувала в ілюзії, ніби їй може зійти з рук війна проти України. Ми вже побудували разом з нашими партнерами потужну антивоєнну коаліцію, до якої входять десятки різних країн. А тепер працюємо над тим, щоб найпотужніші держави, які нам уже допомагають, стали й коаліцією миру, що триватиме постійно».

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Зеленський розповів про результати контрнаступу, перемовини з МВФ, систему гарантій безпеки України (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube